Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Update

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giannissub22, στις 9 Σεπτεμβρίου 2022.

  1. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member



    Καλύτερα να περάσουν ένας ένας απ' το ινμποξ για φαντάσου να κατέβω Λάρισσα τζάμπα και να μην βρω αυτό που ψαχνω. Δεν είναι μόνο ότι τον θέλω σκλάβο τον θέλω και όμορφο μελαχρινό με σκούρο δέρμα αδύνατο η γυμνασμενο παναθεμα τα γούστα μου τι να κάνω είμαι και γω όμως όμορφη ξανθιά με πράσινα ματια οπότε δεν είναι άδικο το ότι ψάχνω κάτι αντίστοιχο
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ο Θεός με φύλαξε
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ο όμορφος μελαχρινός με σκουρο δερμα αδύνατος μπορει να εχει αλλοδαπή προελευση από μακρινή χώρα και μπορει να μην τα καταφέρνει με.το ινμποξ.
    Ισως πρέπει να δοκιμάσεις κι άλλες εναλλακτικες μεθόδους.
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το ανέκδοτο με το τζίνι και την λεωφόρο το ξέρετε;;;;
    Μόλις το μάθετε ίσως να απαντηθούν πολλά από τα ερωτήματα που έχετε.
     
  5. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Αυτό το ρημάδι το bdsm club ακούω ότι θα το ανοίξουν απο το 2007
     
  6. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Να κάνεις μια συνάντηση αλλά για τα Femdom μέλη.
     
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    Γιατι αδερφε οι αλλοδαποι ειναι τεχνολογικα αναλφαβητοι; ή το βδσμ ανηκει μονο σε ορισμενες φυλες! Πως αυτοκαταστρεφεστε μερικοι!
     
  8. lefteris1

    lefteris1 New Member

    Καλησπέρα σε όλες και σε όλους
    Θεωρώ πως μια συνάντηση σχετικά με την Γυναικεία Κυριαρχία θα ήταν κάτι σπουδαίας σημασίας.Διότι και άλλοι υποτακτικοί εξ αυτών και εγώ που θέλουμε να βρούμε Κυρία, θα έδινε την δυνατότητα να γίνει το όνειρο μας πραγματικότητα, προσωπικά αν με προσέγγιζε μια Κυρίαρχη θα αισθανόμουν σαν να αναγεννιόμουν μέσα από τις στάχτες.
    Εύχομαι καλή αναζήτηση και δύναμη σε όλες και όλους.