Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Urethral Insertion...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasternSlave, στις 5 Μαϊου 2015.

?

Urethral Insertion?

Poll closed 26 Μαϊου 2015.
  1. I love it!

    50,0%
  2. I hate it!

    50,0%
  1. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Τις προάλλες είχα μια συζήτηση για το BDSM με μια φίλη μου και μου έκανε αίσθηση το γεγονός ότι ήθελε να μου κάνει urethral sounding. Αν και δεν το έχω δοκιμάσει full, θα ήθελα την γνώμη σας γι' αυτό. Κατ' αρχάς, υπάρχουν γυναίκες που τους αρέσει αυτό;

     
     
  2. jim28

    jim28 Regular Member

    Επικίνδυνο και βάρβαρο, μην αφήνουμε τις ταινίες να μας παρασύρουν.
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πρόσεχε πάρα πολύ με τι άτομα δοκιμάζεις τέτοιες τεχνικές !
    ναι, υπάρχουν γυναίκες που τους αρέσει και να το κάνουν και να το δέχονται.
    δε θα σου σύστηνα να το δοκιμάσεις με κάποια που δεν έχει γνώσεις ανατομίας της περιοχής ή/και δεν το έχει ξανα κάνει αλλά θέλει να σε κάνει το πειραματόζωό της.

    διάβασε ενδεικτικά εδώ μερικά πράγματα που βρήκα με ένα πρόχειρο ψάξιμο :

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/sounding-insertion-urethal-sex.43042/
    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Ουρήθρα-sounding.40067/
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    επικίνδυνο; πολύ.
    βάρβαρο; καθόλου.

     
  5. garfield83

    garfield83 Regular Member

    Χωρις να θελω να κρινω οτιδηποτε αλλα και μονο που το βλεπω ποναω!
     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Στις ταινίες σαφώς και όλα παρουσιάζονται ωραιοποιημένα και ίσως δεν μπορούν να αποτελούν σημείο αναφοράς για το κάθε τι.

    Από την άλλη όμως μπορούν σε κάποιες περιπτώσεις να μας δίνουν αφορμές και ιδέες, όχι όμως την τεχνική και τον τρόπο, για να πειραματιστούμε σε κάτι, που απλά δεν είχαμε φανταστεί. Απαιτείται σύνεση, γνώση από το άτομο, που θα το κάνει, συνθήκες χειρουργείου σε θέμα καθαριότητας-αποστείρωσης και χειρισμών και φυσικά απόλυτη εμπιστοσύνη και χαλάρωση. Η εμπιστοσύνη είναι το παν, εκτιμώ, για όλα.

    Αν θα το έκανα; Στην παρούσα φάση πολύ δύσκολα. Όμως δεν εντάσσεται στις "κόκκινες γραμμές" μου. Άλλωστε το ζητούμενο, για μένα τουλάχιστον, δεν είναι να τερματίσω το "κοντέρ", αλλά να νιώσω σε κάποια πράγματα την αίσθηση και τη μαγεία μίας πιο ειδικής επαφής. Ενίοτε και διείσδυσης  
     
    Last edited: 6 Μαϊου 2015